Stavební keramika Jindřichův Hradec

Přidáno 02. 09. 2016

Stavební keramika Jindřichův Hradec

Chystáte se na přestavbu bytového jádra? Chtělo by to novou koupelnu na chatě či chalupě? Nebo byste rádi modernější design vaší staré koupelny? V naší nabídce můžete najít dlažbu a obklady vhodné do exteriéru i interiéru. Disponujeme širokou nabídkou stavební keramiky v Jindřichově Hradci.

Zlaté české ručičky u nás vedou

K nám si můžete přijít vybrat z kvalitních materiálů hned od několika dodavatelů. Nabízíme především kvalitní keramiku převážně od českých výrobců. Patří mezi ně například firmy jako Lasselsberger s.r.o. (RAKO), M.B. Keramika s.r.o., Koupelny - Jas a Keramika Soukup a.s..

Venkovní x vnitřní stavební keramika

dlazba-12.jpg

Pokud se chystáte předělávat venkovní části vašeho bydlení, potřebujete dlažbu nebo obklady určené k externímu užití. Důležitá je mrazuvzdornost a nasákavost vybraného produktu. Je to z toho důvodu, že když se v zimě do dlaždice či obkladu dostane voda a zmrzne, mohla by jí zevnitř narušit a dlaždice určená do interiéru by tím mohla popraskat.

Máte už dlažbu a obklady vybrané? Ať už ano, či ne, podívejte se také na náš příspěvek o správném postupu při obkládání koupelny.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a pokusíme se odpovědět na všechny vaše dotazy.