Výroba a montáž balkonů

Přidáno 20. 06. 2017

Výroba a montáž balkonů

Jste vlastníkem útulného bytu, ale přesto vám chybí čerstvý vzduch a venkovní prostor? Ideální řešení je výstavba balkonu.

Kvalita z oceli

Původní balkony byly vyráběny především z betonu nebo železobetonu. Velice zatěžovaly budovu a nebyly příliš vzhledné. Dnešní ocelové konstrukce tato negativa vyvrací. Ocelové balkony zlepšují tok světla, jsou vzdušnější, bezpečnější a mají delší životnost. Při stavbě nového balkonu je zapotřebí závěsných háků, které se připevní k nosným pilířům fasády. Jednoduchá konstrukce a snadná údržba zabraňuje ukládání nečistot a vlhkosti a nemusíte se obávat koroze.

Oživení domu

Z estetického hlediska ocelové konstrukce balkonů přináší opravdové potěšení. Balkóny totiž mohou mít různý tvar, rozměr i půdorys. Nepůsobí tak mohutným dojmem a v neposlední řadě zvýší hodnotu bytu. Balkon oživí váš byt a poskytne více prostoru vám i vaší rodině. 

Pečlivost a zkušenosti

Pokud se chystáte ke stavbě nového balkonu nebo rekonstrukci toho stávajícího, obraťe se na nás. Naši zkušení zaměstnanci vám rádi nabídnou pomocnou ruku a my vám ručíme za kvalitní a rychle provedenou práci. Staviservis - výroba balkonů jižní Čechy.