photoline-stavebnikeramika.jpg

Prodej stavební keramiky

STAVISERVIS spol. s r.o. nabízí ve vlastním prodejním skladu stavební keramiky širokou škálu produktů, jako jsou obklady a dlažby do každého interiéru i exteriéru, a to vše v té nejvyšší kvalitě, barevně i stylově sladěné s množstvím variací a doplňků. V naší společnosti koupíte tu nej stavební keramiku v Jindřichově Hradci.

 

Nabízíme výrobky těchto firem: 

 

Vedle prodeje keramických obkladů  a dlažby se zabýváme též prodejem souvisejícího doplňkového materiálu: v naší prodejně seženete mimo jiné také Weber lepidlo na obklady a další chemie, začišťovací lišty, tekuté izolace Hasoft, silikony a spárovací hmoty Ceresit, koupelnový nábytek Domus a Interdoor, sanitární keramiku, vany, sprchové kouty či vodovodní baterie. Zajišťujeme i prodej keramické dlažby. 

Naši zaměstnanci Vám rádi a odborně poradí při výběru barev a množství materiálu na obklady a dlažby, doporučí Vám konkrétní aplikace keramických prvků a ochotně zodpoví veškeré Vaše dotazy související s nákupem stavební keramiky, keramických obkladů, dlažby a doplňkového materiálu. Vámi zakoupené zboží Vám dopravíme až domů.

  • stavební keramika Jindřichův Hradec
  • stavební výroba Jindřichův Hradec

 

Provozní doba

Po - Pá:              07:00 - 17:00
So: 08:00 - 11:00

 

Vedoucí prodejního skladu

Luboš Hanzal    
Mobil: +420 606 622 775
E-mail:

 

Prodejce

Vladimír Hrubý  
Tel.: +420 384 371 719
E-mail:

 

Zašlete nám poptávku